HEBOLD

Link do strony: http://www.hebold.com
HEBOLD GmbH (Niemcy):
Szarżowe i ciągłe systemy mieszania

  • Szarżowe oraz ciągłe mieszalniki i homogenizatory stosowane w przemysłach spożywczym, kosmetycznym i farmacji.
  • Mieszalniki,homogenizatory oraz dyspensery do kremów, żeli, maści, balsamów, szamponów od 5 do 20.000 litrów
  • kompletne linie procesowe składające się z jednego lub kilku mikserów, urządzeń podnoszących, homogenizatorów, systemów próżniowych a także systemów kontroli  wraz z wizualizacją procesów i programami  zarządzania recepturami.

HEBOLD jest najstarszą niemiecką firmą produkującą mieszalniki i homogenizatory, została ona założona w 1925 roku i można bez popełnienia błędu stwierdzić, że z niej powstały wszystkie inne znane dzisiaj firmy produkujące w Niemczech tego typu urządzenia .  Firma zatrudnia obecnie ponad 50 osób i jest jednym z najbardziej znanych producentów mieszalników i homogenizatorów dla przemysłów kosmetycznego i farmaceutycznego .

HEBOLD zajmuje się projektowaniem i budową szarżowych oraz ciągłych linii procesowych (systemy mieszania), jakie stosowane są w przemysłach kosmetycznym, farmaceutycznym i spożywczym . Mieszalniki i homogenizatory budowane są w całości w zakładzie firmy w Cuxhaven, co pozwala na lepszą kontrolę jakości, skrócenie czasu dostawy i obniżenie kosztów budowy urządzeń . Umożliwia to projektowanie i budowę systemów dostosowanych do potrzeb klientów w ścisłej współpracy z klientem.

Umozliwia to projektowanie i budowę systemów dostosowanych do potrzeb klientów w ścisłej współpracy z klientem.

Do produkcji produktów zgodnych z wymaganiami GMP , HEBOLD projektuje i produkuje urządzenia stacjonarne oraz mobilne, w tym także urządzenia sterylne . Mieszalniki są dostarczane w wykonaniu jednościennym lub z podwójnymi ściankami  i są wyposażone w najlepsze mieszadła montowane u góry z wysokiej jakości uszczelnieniem mechanicznym lub mieszadła magnetyczne montowane od spodu.                                      

Urządzenia produkowane są w szerokim zakresie standardów jak: DIN EN ISO 9001: 2000, PED 97/23 / EG / AD2000-HPO, TÜV_Cert EN729 / 2 lub  ASME U-Stamp.